FOM

NWO - Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek - print-logo

URL of this page :
https://www.fom.nl/en/personnel/central-works-council/cor-members/

Printed on :
April 26th 2017
19:34:48

Joep Peters
Chair CORVoorzitter / Chair
Universiteit Utrecht / Utrecht University
J.L.Peters@uu.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-werkgroepen van de Universiteit Utrecht en Wageningen Universiteit en Research center
Lees verder

Sjoerd Wouda
Secretary CORSecretaris / Secretary
FOM-instituut AMOLF / FOM Institute AMOLF, (020) 754 72 73
s.wouda@amolf.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut AMOLF / FOM Institute AMOLF
Lees verder

Jan Just Keijser
Plaatsvervangend voorzitter / Vice chair
FOM-instituut voor subatomaire fysica Nikhef / FOM Institute for Subatomic Physics Nikhef, (020) 592 20 00
janjust@nikhef.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut voor subatomaire fysica Nikhef / FOM Institute for Subatomic Physics Nikhef
Lees verder

Marc de Voogd
Plaatsvervangend secretaris COR
Plaatsververvangend secretaris / vice secretary
Universiteit Leiden / Leiden University, (071) 527 54 63
voogd@physics.leidenuniv.nl
Vertegenwoordigt/ represents: FOM-medewerkers aan de Universiteit leiden / Leiden University
Lees verder

Pavel Antonov
COR lid / ma
Lid / Member
FOM-instituut AMOLF / FOM Institute AMOLF, (020) 754 71 00
P.Antonov@ARCNL.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut AMOLF / FOM Institute AMOLF
Lees verder

Mathia Arens
COR lid / ma
Lid / member
TU Delft / Delft University of Technology
m.m.a.arens@tudelft.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-medewerkers aan de TU Delft en Erasmus Universiteit Rotterdam / Delft University of Technology and Erasmus University Rotterdam
Lees verder

Elwin Dijck
COR lid / ma
Lid / Member
Rijksuniversiteit Groningen / Groningen University, (050) 363 36 31
e.a.dijck@rug.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-werkgroepen van de Rijksuniversiteit Groningen
Lees verder

Ben Elzendoorn
COR lid / ma
Lid / Member
FOM-instituut DIFFER / FOM Institute DIFFER, (040) 333 47 33
B.S.Q.Elzendoorn@differ.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut DIFFER / FOM Institute DIFFER
Lees verder

Han Genuit
COR lid / ma
Lid / Member
FOM-instituut DIFFER / FOM Institute DIFFER, (040) 333 48 02
j.w.genuit@differ.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut DIFFER / FOM Institute DIFFER
Lees verder

Robert Hart
COR lid / ma
Lid / Member
FOM-instituut voor subatomaire fysica Nikhef / FOM Institute for Subatomic Physics Nikhef, (020) 592 20 34
robert@nikhef.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut voor subatomaire fysica Nikhef / FOM Institute for Subatomic Physics Nikhef
Lees verder

Jeroen van Houwelingen
COR lid / ma
Lid / Member
FOM-bureau / FOM Office, (030) 600 12 17
jeroen.van.houwelingen@fom.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-bureau
Lees verder

Casper Rutjes
COR lid / ma
Lid / Member
Centrum Wiskunde en Informatica (CWI) / CWI Amsterdam, (020) 592 42 08
casper.rutjes@cwi.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-werkgroepen aan de VU, UvA, CWI en KNAW
Lees verder

Ricardo Struik
COR lid / ma
Lid / Member
FOM-instituut AMOLF / FOM Institute AMOLF, (020) 754 73 51
r.struik@amolf.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-instituut AMOLF / FOM Institute AMOLF
Lees verder

Sjoerd Vogels
COR lid / ma
Lid / Member
Radboud Universiteit / Radboud University, (024) 365 32 80
s.vogels@science.ru.nl
Vertegenwoordigt / represents: FOM-werkgroepen van de Technische Universiteit Eindhoven en de Radboud Universiteit
Lees verder

Vacature / Vacancy (UT)
Vacature
Universiteit Twente / Twente University
Vertegenwoordiger / representative: FOM-werkgroepen van de Universiteit Twente
Lees verder

COR-secretariaat / COR secretary
Ambtelijk Secretaris
Ineke van der Vegt, Ambtelijk secretaris / Administrative secretary
FOM-bureau / FOM Office, (030) 600 12 04
Ineke van der Vegt
Lees verder